رسانه مرجع بخش خصوصی کشور

لوح تقدیر برای "روغن موتور اسپیدی"

بخش خصوصي - پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور وزرا،مسولان ،مديران و فعالان صنعتی واقتصادی در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و طي اين برنامه از شركت نفت سپاهان به جهت حمايت از حقوق مصرف كنندگان تقدير به عمل آمد.
 لوح تقدیر برای "روغن موتور اسپیدی"

پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور محمدرضا نعمت زاده؛ وزیر صنعت معدن و تجارت، خسرو تاج ؛ قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت، نیره پیروزبخت ؛رییس سازمان ملی استاندارد، سید محمد جعفری ؛رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و سید محمود نوابی؛ رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و حمایت و فعالان صنعتی و اقتصادی در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. طی این مراسم از 108 شرکت پیشرو در رعایت حقوق مصرف کننده از جمله شرکت نفت سپاهان با اهدای گواهینامه ملی، تندیس طلایی، نقره، و برنز تقدیربه عمل آمد.

به گزارش بخش خصوصي ، شرکت نفت سپاهان با عنایت به رعایت اصول مشتری مداری، بهره گیری از پرسنلی کارآمد، متخصص و مجرب و همچنین روش های نوین خدمت رسانی برای نخستین بار موفق به کسب این گواهینامه ملی شده است.
 
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، از سال 1380  و در روز نهم اسفند ماه هرسال (روز ملي حمايت از حقوق مصرف كنندگان)، بنگاه های اقتصادی برتر حامی حقوق مصرف کننده را طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و مدیران بنگاه های اقتصادی منتخب، به عموم مردم معرفی کرده و گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را به آن ها اعطا می کند.

هدف از اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد می باشد.

امسال پرونده شرکت های متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، ابتدا توسط حوزه های تخصصی سازمان حمایت بررسی اولیه شده و بعد از محرز شدن شرایط اولیه، برای تصمیم گیری به کمیته های تخصصی فرستاده شد و طی 13 جلسه کمیته فنی که متشکل از نمایندگانی از وزارت خانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی، سازمان ملی استاندارد، حوزه های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک مرکزی، انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندکان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران بودند، ارزیابی و تأیید شد و سپس در طول شش جلسه به تصویب شورای عالی اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان (متشکل از مدیران مربوط در دستگاه‌های مذکور) رسید. در نتیجه آن، حدود 100 شرکت‌ دارای شرایط دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شدند.

 

افزودن نظر جدید